Okres ciąży to wspaniały czas, w którym nie możemy zapomnieć o odpowiedniej pielęgnacji ciała. Dotyczy to również kobit niedawno rodzących. Ich skóra nie zawsze jest w idealnej kondycji, czasami pojawiają się rozstępy czy blizny. Mamy dobrą wiadomość, łatwo można się ich pozbyć. W tym celu, w Gabinecie Esthetica stworzyliśmy specjalną ofertę zabiegów dla przyszłych i świeżo upieczonych mam, dzięki którym szybko wrócą do formy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferujemy szeroki wybór zabiegów dla mam i kobiet w ciąży

Łagodny peeling z naturalnych składników, stosowany w ciąży usuwa naskórek, zapewni gładkość skórze i może zapobiec powstawaniu rozstępów. Dzięki niemu, szybciej będą się wchłaniać składniki odżywcze z kremów.

Rozstępy po ciąży to problem wielu kobiet, które nie mogą się pozbyć nieestetycznego problemu.  W Gabinecie Esthetica redukujemy rozstępy stosując kosmetyki zawierające zawierające duże ilości witamin i aminokwasy, które wnikają w skórę i zmniejszają rozstępy poprzez regenerację naskórka. Dodatkowo, po okresie karmienia można wykonać zabiegi na ciało, które je ujędrnią. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Do nawilżania skóry kobiet w ciąży i karmiących mam używamy jedynie naturalnych, sprawdzonych składników, jak np. algi. Każdy produkt dopieramy indywidualnie do rodzaju skóry klientki.

Zapoznaj się ze wszystkimi zabiegami

Zabiegi na twarz

na-twarz-3

Zabiegi na ciało

na-cialo-2

Zobacz cennik

cennik